Logamax U022

  • 22 kW ısıtma ve sıcak su kapasitesi
  • Kompakt ölçüleri ile kolay ve esnak montaj imkanı
  • Yeni nesil geniş arka aydınlatmalı LCD ekran ve ayar tuşları
  • Modülasyonlu Fan
  • Donma Koruması
  • Pompa ve üç yollu vana blokaj koruması
  • Hidrolik Ünite
  • Arıza kodu gösterimi

 

 

Yeni Logamax U022: Küçük boyutları, büyük avantajları ile sizin için mükemmel seçim!

Modülasyonlu fanı ve 22 kW çıkış kapasitesi ile Yeni Logamax U022, maksimum ısıtma ve sıcak su konforu sağlayarak mükemmel fiyat / performans oranı sunuyor. Kompakt tasarımı, az yer kaplayan şık görünümü, uygun fiyatı ve Buderus uzmanlığı ile ailenizin tüm beklentilerini karşılıyor.

 

Logamax U022 Kombi; kompakt tasarımı, az yer kaplayan şık görünümü, uygun fiyatı ve Buderus uzmanlığı ile ailenizin ısıtma ve sıcak su ihtiyaçları için mükemmel bir seçim. Modülasyonlu fanı ve 22 kW çıkış kapasitesi ile Logamax U022, maksimum ısıtma ve sıcak su konforu sunar. Mükemmel fiyat / performans oranı ile hem alırken hem de kullanırken son derece ekonomiktir. Ayrıca Buderus Oda Kumandaları ile kullandığınızda hem daha konforlu hem de daha ekonomik bir kullanım elde etmenizi sağlar. Yerden tasarruf sağlayan kompakt boyutlar. Logamax U022 şık ve kompakt tasarımı ile çok az yer kaplar. Küçük dolapların içine bile sığabilmesi sayesinde montaj yeri seçiminde esnektir. Kolay kurulum ve montaj özelliği ile zaman ve maliyet tasarrufu. Logamax U022’nin kurulumu hızlı ve çok kolaydır. Ayrıca önemli bileşenlerinin tümüne ön taraftan erişilebildiği için servis ve bakım işlemlerinde hız ve kolaylık sağlar. Arkadan aydınlatmalı kullanıcı dostu LCD ekran. Yeni nesil arkadan aydınlatmalı LCD kullanıcı arayüzü sayesinde sadece birkaç tuş ve sembol ile Logamax U022’yi kullanmak çok kolaydır.

 

 

 

buderus kombi
buderus kombi

 

 

Uzmanlığı Seçin, Rahat Edin! Buderus’ta geleceğe bakmak bir gelenektir. 280 yılı aşkın süredir kazandığımız sistem sağlayıcısı deneyimimiz ile, ısıtma sektörü için sürekli yenilikçi sistem ve teknolojilerin geliştirilmesine katkıda bulunuyoruz. Buderus’un sahip olduğu bu engin deneyim gelecekte de verimliliğini sürdürecek güçlü ve dayanıklı sistemlerin temelini oluşturuyor. Bir Buderus ürünü seçtiğinizde, Buderus deneyim ve uzmanlığını tercih etmiş olacak ve uzun yıllar güvenle kullanacaksınız.

 

Tam güvenlik, tam konfor. Sekonder plakalı eşenjörü ve modülasyonlu fanı ile Logamax U022 tüm beklentilerinizi karşılıyor. Hem yüksek ısıtma konforunu hem de çok hızlı ve sabit sıcaklıktaki kullanım suyunu, artırılmış güvenlik teknolojileri ile birlikte güvenle kullanımınız için sunuyor.